Witam.
Chciałbym umyć wewnętrzną stronę szyby piekarnika. niestety nie bardzo wiem jak ją zdemontować ???
Chciałbym umyć wewnętrzną stronę szyby piekarnika. niestety nie bardzo wiem jak ją zdemontować ???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam