Siemano!
Jako iż zacząłem się uczyć Javy i już w niej jako tako piszę, chciałbym się dowiedzieć co to jest "Interfejs".
O ile moglibyście mi powiedzieć co to jest to moglibyście dorzucić się od siebie jakie ma zastosowanie owy interfejs?
PS: Najbardziej interesuje mnie jakie zastosowanie ma Interfejs, ponieważ wiem, że to taki jakby szkielet klasy.
Pozdrawiam i dziękuję,
S0L1D3R
Jako iż zacząłem się uczyć Javy i już w niej jako tako piszę, chciałbym się dowiedzieć co to jest "Interfejs".
O ile moglibyście mi powiedzieć co to jest to moglibyście dorzucić się od siebie jakie ma zastosowanie owy interfejs?
PS: Najbardziej interesuje mnie jakie zastosowanie ma Interfejs, ponieważ wiem, że to taki jakby szkielet klasy.
Pozdrawiam i dziękuję,
S0L1D3R