Hej!
Niedawno szukałem bardzo prostego programatora do Atmega8.
Znalazlem ciekawe rozwiązanie na stronce:
http://www.linuxfocus.org/English/November2004/article352.shtml
Zrobiłem do niego płytkę i teraz w bardzo prosty sposób mogę programować moją Atmege8.
Koszt wykonania programatora to około 3zł.
Gdbyby ktoś chciał to dołączam schemat płytki, którą wykonałem pod niego.
Układ działa poprawnie. A jego zmontowanie zajmuje parę minut.
Życzę miłej zabawy
Niedawno szukałem bardzo prostego programatora do Atmega8.
Znalazlem ciekawe rozwiązanie na stronce:
http://www.linuxfocus.org/English/November2004/article352.shtml
Zrobiłem do niego płytkę i teraz w bardzo prosty sposób mogę programować moją Atmege8.
Koszt wykonania programatora to około 3zł.
Gdbyby ktoś chciał to dołączam schemat płytki, którą wykonałem pod niego.
Układ działa poprawnie. A jego zmontowanie zajmuje parę minut.
Życzę miłej zabawy