Od razu mówię że nie testowałem, więc będziesz musiał trochę samemu pokombinować, ale generalnie:
- w pliku z logowaniem zaraz po session_start(); dodaj:
Zaloguj się, aby zobaczyć kod
To samo dotyczy strony, gdzie użytkownik się wylogowuje (jeżeli taką masz).
Niżej, w tym else wykonywanym, gdy użytkownik istnieje, dodaj:
Zaloguj się, aby zobaczyć kod
- rozumiem, że login użytkownika może się przydać, ale po co trzymać hasło w sesji?
- na stronie właściwej, na samym początku przed jakimkolwiek kodem, wstaw:
Zaloguj się, aby zobaczyć kod
natomiast fragment gdzie wyświetlasz formularz do dodawania komentarza zmień na taki:
Zaloguj się, aby zobaczyć kod
O ile nic nie pominąłem ważnego, to na razie dla niezalogowanych użytkowników masz napis, jeśli zadziała - to możesz tam wstawić np. linka przekierowującego do strony logowania. Osobiście umieściłbym nie tylko sam przycisk, ale cały formularz w tej części dla zalogowanych użytkowników.