Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 42LA641s brak dźwięku z tv w kinie domowym

qetwer 22 Wrz 2014 23:35 1854 2
  • #1 22 Wrz 2014 23:35
    qetwer
    Poziom 2  

Witam,
    Mam TV LG 42LA641s i kino domowe Samsung HT-E355. Problem jest następujący: brak dźwięku z TV przez kino domowe. W TV kabel HDMI podłączony do wyjścia HDMI ARC a kino domowe posiada funkcję ARC. Wyjście dźwięku w TV jest ustawione na głośnik zewnętrzny a wyjście dźwięku cyfrowego na auto, natomiast w kinie wybieram ARC i niestety wyświetla się komunikat NO ARC not supported. Dodam tylko iż kino z kablem działa na 100% ponieważ byłem w sklepie w którym je kupiłem z samym kinem i kablem i zostało podłączone do głośników i do znajdującego się w zasięgu TV za pomocą mojego kabla i działało od strzała bez żadnych zmian w ustawieniu kina. Podejrzewam że może być cos z gniazdem HDMI ARC chociaż film włączony z płyty działa bez zarzutu i dźwięk w kinie również jest.
    Proszę o pomoc co mógłbym jeszcze sprawdzić bo targanie telewizora do sklepu to już ostatecznośc
    Pozdr.

2 2
  • #2 23 Wrz 2014 14:36
    grubs
    Poziom 32  

Włączyłeś funkcje simplink w TV?

0
  • #3 23 Wrz 2014 15:53
    qetwer
    Poziom 2  

Dziękuję bardzo kolego, ( moja desperacja sięgnęła zenitu i podłączyłem już przez wyjście słuchawkowe) włączyłem simplink i wszystko gra.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo