Witam!
Potrzebuje pilnej pomocy! Jak widzicie w temacie, jakikolwiek plik .exe nie kliknę wyskoczy mi ten komunikat (C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32). Czytałem na różnych forach, że jest to wirus.
Jakie próby podejmowałem?
Próbowałem zeskanować laptopa za pomocą OTL z końcówkami .exe, .scr, .com
I za każdym razem ten sam komunikat "C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32"
No dobra, na następnym forum znalazłem informacje, że komuś pomógł program Kaspersky Virus Removal Tool. Po pobraniu wyskoczyło identyczne okno z "C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32"
Próbowałem na koniec AdwCleanera, bo tez słyszałem że pomaga, ale wirus tak jakby się bronił i pojawiło się to - "C:/lokalizacja pliku/JITuuWRq.exe - nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego. Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera". Jak pobieram z innej strony go to pojawia się błąd "C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32"
Chcę załatwić to bez formatowania laptopa, gdyż mam na nim bardzo ważne pliki jest ich za dużo, by je przenosić, a poza tym nie mam jak go sformatować. Formatowany był około 2 miesiące temu! A system operacyjny to Windows 7 Home Premium Oryginalny, nie pirat!
Pomóżcie!
Potrzebuje pilnej pomocy! Jak widzicie w temacie, jakikolwiek plik .exe nie kliknę wyskoczy mi ten komunikat (C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32). Czytałem na różnych forach, że jest to wirus.
Jakie próby podejmowałem?
Próbowałem zeskanować laptopa za pomocą OTL z końcówkami .exe, .scr, .com
I za każdym razem ten sam komunikat "C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32"
No dobra, na następnym forum znalazłem informacje, że komuś pomógł program Kaspersky Virus Removal Tool. Po pobraniu wyskoczyło identyczne okno z "C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32"
Próbowałem na koniec AdwCleanera, bo tez słyszałem że pomaga, ale wirus tak jakby się bronił i pojawiło się to - "C:/lokalizacja pliku/JITuuWRq.exe - nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego. Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera". Jak pobieram z innej strony go to pojawia się błąd "C:/lokalizacja pliku/plik.exe - nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32"
Chcę załatwić to bez formatowania laptopa, gdyż mam na nim bardzo ważne pliki jest ich za dużo, by je przenosić, a poza tym nie mam jak go sformatować. Formatowany był około 2 miesiące temu! A system operacyjny to Windows 7 Home Premium Oryginalny, nie pirat!
Pomóżcie!