Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT-i5510 - Problemy z instalacją oprogramowania i CWM

rudiszubert 25 Wrz 2014 15:11 663 0
 • #1
  rudiszubert
  Poziom 19  
  Do tej pory wgrywałem już kilka razy nowe oprogramowanie różnego rodzaju , ale dziś pojawił się problem i wydaje mi się , że coś się stało z partycjami systemowymi ? Próbowałem na wszystkich dostępnych CWM-rec. ,ale objaw ten sam. komunikat : "E:error in /tmp/sideload package.zip " , albo w zależności od wersji wgrywanego softu np. "E: error in /sdcard/cm-11 NIGHTLY-calisto.zip". Próbowałem ze wszelkimi softami , które do tej pory instalowały poprawnie . Robiłem full wipe .Natomiast , dają się zainstalować poprzez CWM rec. , różne inne wersje tego recovery . Tak jak by miał za mało miejsca do rozpakowania zip.a ...
  Przez ODINa , wszystko się ładnie instaluje , a przy pierwszym uruchomieni pokazuje się napis samsung na przemian z ekranem startowym . Co zrobić , może ktoś wskazać link do softu wieloczęściowego , bo może się uda w ten sposób ?
  Dodam , że nie mogę uruchomić fona , a do odina podłączam telefon od razu w trybie download i po komunikacie o odłączeniu i ponownym podpięciu , ponownie przytrzymuję Q+power .
  ==================================
  Zainstalowałem teraz CWM ver .6 ... i po restarcie włącza się on ponownie a na dole są info. "can t mount cache rec.
  can t open cache rec. , can t moun , open cache log "

  ==================================================
  Udało mi się zainstalować przez ODIN , ale przy próbie wejścia w CWM , zwiecha na ekranie recovery . Wyświetla się ekran z opcjami do wybrania , i jeśli nacisnę przycisk wyboru , pokazuje się na tle CWM ,duży wykrzyknik i dalej nic . Jeśli nie próbuję wejść w CWM , to system startuje normalnie i fon działa , ale po prówie wejścia w recovery - zwiecha , a po restarcie , automatycznie pokazuje się znowu CWM i trzeba instalować system od nowa ???