Cześć. Mam pytanie odnośnie mojego starego, lecz bardzo przeze mnie wychwalanego Chiefteca GPS450AA.
Więc, zasilacz posiada dwie linie +12V. Na której linii siedzi złącze PEG? Chcę zakupić kartę graficzną, ponieważ mój "Dżifors" już dogorywa i nie wiem o jakim maksymalnym TDP kartę pociągnie zasilacz.
Zasilacz jest dość popularny, więc wrzucę zdjęcie tabliczki znamionowej pochodzące z internetu.
Dziękuję Wam za wszelką pomoc.
Więc, zasilacz posiada dwie linie +12V. Na której linii siedzi złącze PEG? Chcę zakupić kartę graficzną, ponieważ mój "Dżifors" już dogorywa i nie wiem o jakim maksymalnym TDP kartę pociągnie zasilacz.
Zasilacz jest dość popularny, więc wrzucę zdjęcie tabliczki znamionowej pochodzące z internetu.
Dziękuję Wam za wszelką pomoc.