Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP OfficeJet 4620 Wireless - awaria skanera

PhilipsDreamer 04 Paź 2014 20:54 888 2
  • #1 04 Paź 2014 20:54
    PhilipsDreamer
    Poziom 2  

Witam,
    mam problem z wyżej wymienioną drukarką. A mianowicie... Włączyłam ją dzisiaj. Wszystko było okey do momentu dopóki nie położyłam zeszytu na szybie, żeby skopiować stronę. Pojawił mi się błąd, że zawinął się papier w automatycznym podajnik papieru. Jednak tam nie wsadzalam żadnego papieru. Wyciągnęłam zeszyt i wyłączyłam drukarkę. Po włączeniu ponownym skaner zaczął latać w lewo i w prawo. W pewnym momencie zaczęło trzaskać. Tak jakby ten skaner się gdzieś z tej lewej strony o coś obijał. No ciężko mi powiedzieć jak to brzmiało. Tak jakby coś trzaskalo właśnie. Po tym zaczął się pojawiać komunikat awaria skanera. Jeśli się ponownie wyłączy i włączy to zeskanuje jedną stronę zeszytu i znowu błąd. Musze zauważyć , że nie ma żadnego problemu z kserowaniem z automatycznego podajnika i nie ma żadnego prob l emu z kserowaniem i skanowaniem pojedynczej strony z szyby.
    Co robić ?
    Proszę o pomoc.
    pozdrawiam

0 2
  • #2 05 Paź 2014 11:30
    Stan-S11
    Poziom 31  

Faktycznie opisana usterka jest dość dziwna i niespotykana. Podejrzewam problem z głowicą skanującą, ale to musi sprawdzić serwisant podmieniając głowicę na inny sprawny egzemplarz ( chodzi o napęd głowicy ).
    Jeśli serwis potwierdził by moje przypuszenia to jestem w posiadaniu odpowiednich części.

0
  • #3 05 Paź 2014 12:16
    PhilipsDreamer
    Poziom 2  

W takim razie poszukam serwisu , o ile mi się nie naprawi to samo ;-)
    Dzięki bardzo :-)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo