Witam, poszukuję telewizora do konsoli, czasami oglądania telewizji. Chciałbym, aby telewizor miał 39-42 cali. Mój budżet to około 1300 zł, o ile da się znaleźć w tej cenie jakieś godne polecenia modele. Widziałem za 1100zł thomsona i za 1300zł philipsa. Lecz chciałbym, abyście wy mi coś polecili ponieważ znacie się na tym lepiej niż ja.
Modele które widziałem to:
SHARP LC-42LD264E
THOMSON 40FW3323
PHILIPS 40PFH4009
Zainteresował mnie ten SHARP, ale nie wiem czy jest warty kupna
Oczywiście chciałbym, abyście przedstawili również swoje propozycje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Modele które widziałem to:
SHARP LC-42LD264E
THOMSON 40FW3323
PHILIPS 40PFH4009
Zainteresował mnie ten SHARP, ale nie wiem czy jest warty kupna
Oczywiście chciałbym, abyście przedstawili również swoje propozycje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.