Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sica. Jakie to głośniki ?

neejm 08 Paź 2014 02:22 1278 6
  • #1 08 Paź 2014 02:22
    neejm
    Poziom 9  

Witam

U znajomej na strychu znalazłem dwa głośniki włoskiej firmy Sica.

Nigdzie nie mogę znaleźć jakichkolwiek informacji o nich.

Może ktoś ma jakieś informacje na ich temat, bądź dokopie się do nich.

Sica. Jakie to głośniki ? Sica. Jakie to głośniki ?

0 6
  • #3 08 Paź 2014 12:24
    neejm
    Poziom 9  

Właśnie w tym problem, że na liście go nie ma. Przeglądałem te stronę kilka dni temu. Żaden głośnik na stronce nie odpowiada w ogóle wyglądem. Wnioskuję, że musi to być jakiś starszy model.

0
  • #4 08 Paź 2014 14:23
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Zmierz średnicę, wyślij foto do Box Electronics(przedstawiciel na Polskę) i ściemniaj, że nie grają ale nie wiesz co to bo nie ma oznaczeń i chcesz zapytać o cenę nowych. Odpiszą, że to głośnik taki i taki i że zastępuje go model xxxxxx, który kosztuje tyle i tyle. Troche kłamstwa ale po dobroci póki nie wyczują ew. szansy na sprzedaż raczej nie pomogą.

0
  • #5 08 Paź 2014 16:52
    neejm
    Poziom 9  

Niestety spaliłem już tę drogę. Napisałem do nich ze zwykłą prośbą o podanie informacji jaki to model. Jak już zostało to powiedziane - nie odpisali.

EDIT: Zrobiłem wszystko co wydawało mi się możliwe - Napisałem bezpośrednio do SICA i Polskiego dystrybutora, szukałem z godzinę informacji o nich. Z tego co widzę nie jest to pierwsza lepsza Chińska firma i chciałbym coś z nich sklecić.

Średnica to na oko 15 cali. Będę je widział za kilka dni. Postaram się zrobić więcej zdjęć i dokładnie zmierzyć.

0
  • #6 14 Paź 2014 16:04
    neejm
    Poziom 9  

Sica. Jakie to głośniki ? Sica. Jakie to głośniki ? Sica. Jakie to głośniki ?

Prosił bym o jakiekolwiek info na temat tych modeli. Jest w ogóle jakakolwiek możliwość sprawdzenia parametrów tych głośników nie znając modelu?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo