Witam!
Mam problem z telefonem.
Przy włączeniu uruchamia się normalnie (pojawia się ekran z napisem GT-E2370) ale po chwili zamiast ładować system zaczyna mrugać na biało ekran i klawiatura.
Zakupiłem kabelek serwisowy (usb) i wgrałem nowy soft za pomocą pnx49xx downloadera, z nadzieją że usterka zniknie. Niestety mimo udanego flasha nic się nie zmieniło.
Ktoś wie co może być przyczyną i jak to naprawić?
Czy da się cokolwiek zrobić bez boxa?
Ostatecznie ile może kosztować naprawa w serwisie?
Z góry dzięki za pomoc.
Mam problem z telefonem.
Przy włączeniu uruchamia się normalnie (pojawia się ekran z napisem GT-E2370) ale po chwili zamiast ładować system zaczyna mrugać na biało ekran i klawiatura.
Zakupiłem kabelek serwisowy (usb) i wgrałem nowy soft za pomocą pnx49xx downloadera, z nadzieją że usterka zniknie. Niestety mimo udanego flasha nic się nie zmieniło.
Ktoś wie co może być przyczyną i jak to naprawić?
Czy da się cokolwiek zrobić bez boxa?
Ostatecznie ile może kosztować naprawa w serwisie?
Z góry dzięki za pomoc.