Witam
otoz problem pojawia sie kiedy mam wcisniety inny przycisk i staram sie kliknac na "a" (np shift+a ale duzej litery czy w+a aby skrecac w lewo w grach (wyjątkiem jest alt+a)). Co ciekawsze kiedy trzymam wlaczony shift i naciskam 5 razy "a" wyskakuje efekt 5x shift.
Jakies pomysly co to moze byc? szukalem na internecie i sam staralem sie z tym cos zrobic ale nawetnie wiem od czego zaczac... (probowalem innej klawiatury). Dzialam na W7
(jesli to pomoze to z prawym shiftem dziala normalnie)
otoz problem pojawia sie kiedy mam wcisniety inny przycisk i staram sie kliknac na "a" (np shift+a ale duzej litery czy w+a aby skrecac w lewo w grach (wyjątkiem jest alt+a)). Co ciekawsze kiedy trzymam wlaczony shift i naciskam 5 razy "a" wyskakuje efekt 5x shift.
Jakies pomysly co to moze byc? szukalem na internecie i sam staralem sie z tym cos zrobic ale nawetnie wiem od czego zaczac... (probowalem innej klawiatury). Dzialam na W7
(jesli to pomoze to z prawym shiftem dziala normalnie)