Witam forumowiczów!
Składam sprzęt którym mam zamiar grać na imprezach kameralnych do 150 osób gdzie będzie królowała głownie muzyka weselna, rocznicowa,
nic typu "dup, dup, dup".
Przeglądając różne fora nie znalazłem żadnych informacji które mnie zainteresowały procz opinii na temat firmy STX.
Chciałbym kupić Dwie górki STX PA-600-8-FR i jeden bass STX PA-1000-8-LR.
Jaką macie opinie na temat tego zestawu do ceny?
Końcówki mocy i crossover to osobny temat.
Składam sprzęt którym mam zamiar grać na imprezach kameralnych do 150 osób gdzie będzie królowała głownie muzyka weselna, rocznicowa,
nic typu "dup, dup, dup".
Przeglądając różne fora nie znalazłem żadnych informacji które mnie zainteresowały procz opinii na temat firmy STX.
Chciałbym kupić Dwie górki STX PA-600-8-FR i jeden bass STX PA-1000-8-LR.
Jaką macie opinie na temat tego zestawu do ceny?
Końcówki mocy i crossover to osobny temat.