Nie mogę znalezć żadnej informacji tj. zdjęcia poglądowego, jak również oferty sprzedaży odmy dla tego modelu. Moja odma jest w stanie rozkładu, więc chyba założę węża z odkurzacza. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam