#1 14128090 13 Lis 2014 17:40 heavydeszcz heavydeszcz Poziom 1 Posty: 1 Autor tematu Post #1 14128090 13 Lis 2014 17:40 Jakie gry będą grywalne na moim staruszku? Jego specyfikacja:
#2 14128188 13 Lis 2014 18:03 sPeRaCz.PL sPeRaCz.PL Poziom 42 Posty: 8573 Pomógł: 908 Ocena: 613 Pomocny post? (0) Post #2 14128188 13 Lis 2014 18:03 Pasjans / Saper / Warcaby i inne "starocie" z przed kilku ładnych lat.
#3 14130572 14 Lis 2014 13:24 Ationx Ationx Poziom 35 Posty: 3727 Pomógł: 9 Ocena: 322 Pomocny post? (0) Post #3 14130572 14 Lis 2014 13:24 Wyżej niż w gry z 2009 to raczej nie pograsz, a może nawet w starsze. Taki Gothic III powinien być grywalny, ale RAM mało, będzie często komunikat o braku, bo gra cierpi na wycieki RAM