Witam,
Kupiłem sobie pada do Xboxa One,który będzie używany na PC. pobrałem sterowniki z oficjalnej strony xboxa, akceptuje licencję,umowę czy co to tam jest, instalator przechodzi do instalacji, i w tym momencie się freezuje.
Nie da się zrobić nic więcej. Żeby wyłączyć instalator muszę wchodzić w menedżer zadań.
Z góry dziękuję za pomoc
Kupiłem sobie pada do Xboxa One,który będzie używany na PC. pobrałem sterowniki z oficjalnej strony xboxa, akceptuje licencję,umowę czy co to tam jest, instalator przechodzi do instalacji, i w tym momencie się freezuje.
Nie da się zrobić nic więcej. Żeby wyłączyć instalator muszę wchodzić w menedżer zadań.
Z góry dziękuję za pomoc