Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220

19 Lis 2014 12:40 990 8
  • Poziom 6  
    Witajcie. Mam pytanie. Czy można połączyć kamerę ip cool cam wifi z ruterem 3g huawei e5220? Chciałbym na budowie założyć taką właśnie kamerę ale niestety nie mam tam internetu. Mam w posiadaniu taki właśnie modem 3g i chciałbym jakoś to połączyć żebym mógł zdalnieza pomocą tabletu lub telefonu widzieć co się tam dzieje. Czy jest to fizycznie do zrobienia? Bardzo proszę o pomoc ponieważ moja wiedzą w tych tematach jest równa 0. Z góry dziękuję.
  • OptexOptex
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Powinno się dać bez problemu połączyć przez WiFi.

Problemem będzie jednak inicjacja połączenia z zewnątrz - standardowo praktycznie każdy operator blokuje połączenia przychodzące.
  • OptexOptex
  • Poziom 6  
    A dokładniej to jak mam to rozumieć? Jeśli będę miał cały czas połączoną kamerę do internetu to przecież dostęp do niej powinien być? Aha w modemie mam hasło do wprowadzenia na komputerze żeby się można było połączyć z netem.v.a jak mam to hasło z kamerą pogodzić? Do kamery nie wpisze...
  • Pomocny post
    Moderator - Sieci, Internet
    Tak jak kolega mbo większość operatorów 3G/4G blokuje dostęp "do" z zewnątrz.
  • Poziom 6  
    Czyli lipa?nic nie zrobię? Chciałem włożyć aero2 ale wprowadzili kody co godzinę...kurde...a jakieś inne solucje? Czy tylko ratuje mnie założenie internetu?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeśli jest dostępna to jakaś lokalna radiówka, tylko dopytaj o zewnętrzne IP lub przekierowanie portów przed zakupem.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Dzwoń do tego dostawcy i pytaj o możliwości publicznego IP oczywiście poza Aero2.
  • Poziom 6  
    Jak wejde w ustawienia modemu z aero2 to mam takie menu jak na obrazku. Może da się coś pokombinować?

Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220 Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220 Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220 Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220 Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220 Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220 Cool cam ip wifi a modem 3g huawei e5220
  • Moderator - Sieci, Internet
    Pisałem że z Aero2 nic nie zrobisz.