Witam.
Poszukuję części do ekspresu jak w temacie. Jest to coś jakby ząbkowana, zrobiona z czarnego plastiku uszczelka - znajduje się w miejscu, w które wklada się łyżkę z kawą (zwaną uchwytem filtra:-))). Załączam zdjęcie owej tajemniczej części. Dodam, że szukałem jej na north.pl itp podobnych stronach, na rysunku złożeniowym tego ekspresu nie ma tej części, podejrzewam, że może ona być częścią głowicy?
Poszukuję części do ekspresu jak w temacie. Jest to coś jakby ząbkowana, zrobiona z czarnego plastiku uszczelka - znajduje się w miejscu, w które wklada się łyżkę z kawą (zwaną uchwytem filtra:-))). Załączam zdjęcie owej tajemniczej części. Dodam, że szukałem jej na north.pl itp podobnych stronach, na rysunku złożeniowym tego ekspresu nie ma tej części, podejrzewam, że może ona być częścią głowicy?