Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra+ - Inny dekoder do Multiroom Cyfra+

25 Lis 2014 11:50 2238 8
  • Poziom 2  
    W domu mam multiroom z cyfry plus, ten z dwoma niezależnymi kartami. Jednak co raz bardziej denerwuje mnie działanie starego dekodera phillips pvr. Chciałbym kupić sobie oddzielnie nowszy dekoder który działał by płynniej. Teraz pytanie czy multiroom będzie działał z nowszym dekoderem tak jak wcześniej, czyli bez potrzeby wkładania karty głównej co jakiś czas?
  • Pomocny post
    Specjalista Sieci, Internet
    pater90 napisał:
    Chciałbym kupić sobie oddzielnie nowszy dekoder który działał by płynniej.

Tylko pamiętaj, że nie wszystkie nowe dekodery działają ze starą kartą.
    Mówię oczywiście o dekoderach.
    I nie wszystkie usługi będą też z tym nowym dekoderem działać (nie będzie działać VOD, i bodajże HBO Go).
    Tunery wszystkie, które obsługują Seca Mediaguard będą działać z tą kartą, tylko tutaj będzie gorzej, bo samemu trzeba będzie go programować.
    pater90 napisał:
    Teraz pytanie czy multiroom będzie działał z nowszym dekoderem tak jak wcześniej, czyli bez potrzeby wkładania karty głównej co jakiś czas?

Tak, pod warunkiem, że kupisz właściwy sprzęt.
  • Poziom 24  
    pater90 napisał:
    jak wcześniej, czyli bez potrzeby wkładania karty głównej co jakiś czas?

Takich cudów C+ nigdy nie miała.
    KOCUREK1970 napisał:

Jaki ten sprzęt?
  • Poziom 2  
    KOCUREK1970 napisał:

I nie wszystkie usługi będą też z tym nowym dekoderem działać (nie będzie działać VOD, i bodajże HBO Go).

Na tym tak bardzo mi nie zależy

Cytat:
    pater90 napisał:
    Teraz pytanie czy multiroom będzie działał z nowszym dekoderem tak jak wcześniej, czyli bez potrzeby wkładania karty głównej co jakiś czas?

Właśnie potrzebuję konkretnej odpowiedzi co najlepiej kupić, osobiście myślałem o kupieniu któregoś dekodera który występuje w obecnej lub nie tak starej ofercie NC+, bo myślałem że najprędzej z tym będzie to działać. Niestety nie mam o tym bladego pojęcia i nie wiem co wybrać a wolę nie robić tego metodą prób i błędów.
  • Pomocny post
    Specjalista Sieci, Internet
    maksar napisał:
    Takich cudów C+ nigdy nie miała.

Swego czasu udostępniał 2-ie niezależne karty, i nie trzeba było "latać" z główną kartą.
    maksar napisał:
    Jaki ten sprzęt?

KOCUREK1970 napisał:
    które obsługują Seca Mediaguard

pater90 napisał:
    osobiście myślałem o kupieniu któregoś dekodera który występuje w obecnej lub nie tak starej ofercie NC+,

Niestety, tam karty są parowane z danym dekoderem, i po połączeniu N z C+ taką formę wprowadzono.
    Po prostu musisz szukać sprzętu tylko CYFRY+, przed połączeniem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    KOCUREK1970 napisał:

Niestety, tam karty są parowane z danym dekoderem, i po połączeniu N z C+ taką formę wprowadzono.
    Po prostu musisz szukać sprzętu tylko CYFRY+, przed połączeniem.

Czyli jeśli chcę dekoder z nagrywaniem to zostaje mi tylko pace hds 7241. Czy warto w takim razie cokolwiek zmieniać, bo ten pace chyba też ma swoje lata.
  • Moderator - SAT
    Zawsze możesz kupić Dreambox'a.
  • Użytkownik usunął konto