Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trzeszczy głośnik po przedmuchaniu telefonu HTC Wildfire

mjdn 25 Lis 2014 11:56 2181 3
  • #1 25 Lis 2014 11:56
    mjdn
    Poziom 2  

Witam. Mam problem. W pracy naszlo mnie na przeczyszczenie telefonu HTC WILDFIRE wiec go przedmuchalem powietrzem z kompresora. Od tamtej pory trzeszczy mi glosnik zewnetrzny i jak ktos dzwoni to slysze slabe trzaski (melodie slychac ale sluchac sie nie da). Pierwsza moja mysl - zepsuty glosnik-> wymiana. No i tak zrobilem. Teraz mam wmontowany nowy glosnik a trzeszczy tak samo. Wychodzi na to, ze to nie wina glosnika. Jak poszedlem do serwisu to sie gosciu usmiechnal i powiedzial, ze za 70 to on mi to naprawi, czyli to jest cos to da sie naprawic i nie musi tyle kosztowac. Jak ktos wie co to to bede bardzo wdzieczny:)

0 3
  • #2 25 Lis 2014 12:07
    grubas
    Poziom 40  

Załóż oryginalny głośnik ale przed jego montażem dokładnie wydmuchaj opiłki metalu.

0
  • #3 25 Lis 2014 16:11
    OlekMTG
    Poziom 34  

A wymieniony głośnik to nówka czy z demontażu? Bo jeśli to drugie to normalne że trzeszczy :) .
    W tym modelu też dość często zapychała się siateczka w tylnej obudowie i powodowała charczenie głośnika nawet po jego wymianie. Aby to sprawdzić można ją delikatnie odkleić. Jeśli to jej wina to trzeba pamiętać o wykombinowaniu czegość w zastępstwie, bo głośnik ściąga brud i opiłki jak odkurzacz.

1
  • #4 25 Lis 2014 20:17
    mjdn
    Poziom 2  

Bajer jest taki, ze stary glosnik gdzies mi wcielo i po przeprowadzce juz go raczej nie znajde.
    Drugi glosnik jest nowy i dalej sie dzieje to samo. Sprawdzę co i jak z ta siatka ale to sie wlasnie stalo po wydmuchiwaniu opilków:/

sprawdzilem i stwierdzam: siatki nie ma (i nie wiem co sie z nia stalo) a dalej trzeszczy

0