Witam wszystkich ! Potrzebowałbym informację dotyczące składania silnika w Scanii 164 V8 580 z 2003 roku silnik DC 16 01. Chodzi i konkretnie o kolejność i moment dokręcania śrub głowic oraz korbowodów.
Pozdrawiam !
Pozdrawiam !
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam