Witam , tak jak w temacie chciałbym prosić o pomoc w wyborze telewizora, nie potrzebuję wypelniać FAQ ponieważ interesują mnie tylko te 2 tv. Byłem już zdecydowany na Philipsa , jednak wczoraj zauważyłem , że Panasonic jest w promocyjnej cenie. Proszę o porównanie tych telewizorów kogoś kto posiada fachowe oko
Chciałbym również prosić o zwrócenie uwagi na technologie w Philipsie , która posiada częstotliwość 200 Hz, natomiast w żadnej specyfikacji nie jest podane jaką matrycę rzeczywiście on posiada (bądź po prostu nie umiem dokładnie tego znależć), Panasonic natomiast w specyfikacji ma wyraźnie 100 Mhz. Dlatego chciałem również zapytać jak to z tym jest w tych dwóch telewizorach? Zależy mi głownie na jakości oraz płynności wyświetlanego obrazu. Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam Michał
Pozdrawiam Michał