Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KAMERA SONY DCR TRV-345E- brak połączenia iLink DV - pomocy!

07 Maj 2005 14:15 1685 6
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam problem z kamerą, dokładnie z połączeniem z komputerem przez kabel Fire Wire. Nie działa mi wyjście w kamerze chociarz przy podpięciu kabla jest na wyświetlaczu DV in. Sprawdzałem na innym kablu i to samo.
    Co mogło się stać? Przedtem działało. Proszę o pomoc !!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    A czy przedtem miales ten sam system? Jaki? A czym to zamierzasz zgrywac? A masz wszystkie sterowniki do IEEE1394? Podaj wiecej szczegolow bo nikt jasnowidzem nie jest.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Tak, system mam ten sam. Karta Fire Wire jest zainstalowana prawidłowo.
    Mam wszystkie sterowniki. Po prostu przestało działać. Dawniej od razu po podpięciu system wykrywał kamerę.
  • Poziom 37  
    System masz ten sam czy taki sam? Napisales w 1 poscie ze wyjscie przy kamerze przestalo dzialac. Skad ta pewnosc, sprawdzales na innym kompie?
    Moze to zabrzmi smiesznie ale wyjmij karte odpal system (zeby zuwazyl ze jej nie ma) pozniej wylacz wloz karte i znowu odpal. Moze to cos z karta. Czasami taka operacja pomaga. Z tego co widze to kamera widzi karte a karta nie widzi kamery czyli to by wskazywalo ze cos z karta. Aha moze to : w menadzerze urzadzen kliknij prawym na karte firewire i na "skanuj w poszukiwaniu zmian sprzetu" oczywiscie przy podlaczonej kamerze.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    A więc tak: system mam dokładnie ten sam. Zastosowałem skanowanie zmiany sprzętu ale nie pomogło. Sprawdzałem u kolegi który ma wejście Fire Wire w komputerze i również nie działa. Myślę więc że to wina kamery, ale obym się mylił. Acha no i kabel też odpada bo próbowałem na kilku.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 37  
    W takim razie wychodzi ze to wina kamery. Coz wiec pozostaje. Czy masz odblokowane wyj. DV w menu ewentualnie moze jakis reset kamery (trzebaby wyjac baterie od podtrzymania bez zaladowania baterii glownej). Miejmy nadzieje ze to pomoze.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    No mam nadzieję. Jak nie to pozostaje oddać do serwisu. Mam nadzieję że koszt naprawy nie będzie ogromny....
    Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.