Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA LUMIA 735 vs LG G3S proszę o opinie

01 Gru 2014 18:07 1860 1
  • Poziom 19  
    Witam może ktoś sie wypowiedzieć który tel wybrać z tych dwu? Tel ma służyć do rozmów ok 20h w miesiącu ok 200sms i ok 2GB internetu będzie wykorzystywane obecnie mam LG L90 i bateria wypada nieźle poprzednik szajsung trend to lipa była bo wolny że szok a bateria już nie wspomne. android pospolity i myśle że bardzo zaśmiecony windows phone 8.1 ponoć nie obciąża tak systemu jak android a ze sklepu nokia nie potrzebuję nic więcej prócz latarki i słownika ang i niem
    pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Ja wymieniłem z Samsunga Galaxy S3 tylko bez LTE na Lumie 735 i jestem bardzo zadowolony. A co do porównania z Lg g3s to nie wiem bo nie miałem.
    Z moich spostrzeżeń to Windows 8.1 na tym telefonie absolutnie nie obciąża systemu.
    Ekran super w jasnym słońcu wyraźny.
    Z aplikacji to spokojnie znajdziesz odpowiedniki o które Ci chodzi.
    Jeśli słuchasz muzyki to znowu mogę tylko porównać do s3... na Lumi głośnik dużo głośniejszy, dzwonek na max głośności może umarłego obudzić...
    A muzyka na słuchawkach hmmm paradoksalnie używam tych od s3 bo oryginalne od Noki poszły do śmieci, miodzio s3 nawet przy kernelu boeffla i jego zaawansowanych ustawieniach to Lumi do pięt nie dorasta.
    Na koniec taka mala konkluzja zainstalowane ma około 30 aplikacji ze sklepu coś koło 5 GB danych a system nadal nie tnie ...
    To wszystko tylko porównanie do s3 co do LG to musiał by się wypowiedzieć ktoś kto tego używa.