Witam dostałem wieze sa-ak 27 fajna lecz zepsuta
szuflada byla doszczetnie zmasakrowana ale niechce jej naprawiac dopuki
pewnosci nie nabiore ze reszta nie dziala przez cd tzn. nieda sie przelaczyc na aux ani inne szuflada caly czas sie wysowa gdy odlacze tasiemki z cd jest to samo pomyslalem ze moze jest jakies zabezpieczenie test cd i bez tego ani rusz jak sie myle to mnie poprawcie THX
A jak sie myle to prosze o pomoc co to moze byc
szuflada byla doszczetnie zmasakrowana ale niechce jej naprawiac dopuki
pewnosci nie nabiore ze reszta nie dziala przez cd tzn. nieda sie przelaczyc na aux ani inne szuflada caly czas sie wysowa gdy odlacze tasiemki z cd jest to samo pomyslalem ze moze jest jakies zabezpieczenie test cd i bez tego ani rusz jak sie myle to mnie poprawcie THX
A jak sie myle to prosze o pomoc co to moze byc