Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pilot centralnego zamka do corsy b 1.0 12 v przestał działać

04 Dec 2014 12:16 753 12
  • Level 9  
    Witam,mam problem z pilotem do corsy b,przy wymianie bezpieczników rozkodowałem pilota-zrobiłem tak jak radzą na forach-tj. wymieniłem baterię,przeczyściłem styki włożyłem kluczyk do stacyjki przekręciłem na II i nacisnąłem zamykanie. Teraz pytanie powinien zamknąć i otworzyć ale tylko zamknął,czy to normalne? Tak zakodowany pilot trzyma godzinę + - i przestaje ponownie reagować.Czy ktoś domyśla się dlaczego tak się dzieje?
    Będę wdzięczny za pomoc .Pozdrawiam.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 32  
    Jakiego tam masz pilota, wrzuć jego zdjęcie, bo przez wymianę bezpieczników nie powinno się nic rozkodować, a już na pewno nie pilot. To jest pilot na podczerwień czy fale radiowe?
  • Level 42  
    Taki pilot to jakaś kupa...śmiechu i procedura kodowania nie ma tu nic do rzeczy...to jest "coś" starego dokładanego, alarm lub tylko sterownik, równie dobrze możesz nie mieć nawet siłowników oryginalnych tylko dokładane...masz drugi zapasowy pilot?
  • Level 9  
    Widzisz oba na zdjęciu...
  • Level 9  
    Działają tak jak opisałem,po godzinie lub dwuch przestają reagować...
  • Level 32  
    Po odłączeniu i ponownym podłączeniu akumulatora w samochodzie zaczynają działać?
  • Level 9  
    Tego nie próbowałem,sugeruje sz chwilowe odcięcie napięcia?
  • Level 32  
    Nie, pytam skąd wiesz że po godzinie czy dwóch przestają działać, po godzinie od czego? Bo bo myślałem że od odłączenia akumulatora. Chcesz możesz odłączyć akumulator ale to na 99% nie przyniesie żadnego trwałego efektu.
  • Level 9  
    Piszę po godzinie od kodowania ale jak wyżej pisał autoas o kodowaniu tego pilota nie ma mowy.
  • Helpful post
    Level 32  
    Zdechłą Ci prawdopodobnie centralka od centralnego, i przez internet nikt Ci nic więcej nie pomoże. Nowa centralka podobnej jakości w internecie kosztuje już grosze.
  • Level 9  
    Może masz rację, dzięki za podpowiedź-pojadę do elektryka bo nawet nie wiem gdzie ta centralną jest schowana-pozdrawiam