Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lumia 520 - nie działa dotyk

alchemik123 07 Dec 2014 11:28 1719 7
    alchemik123
    Level 2  
    Witam. Lumia 520 spadła mi dziś z wysokości biodra. Rozpadła się na baterie, klapkę i tę głowną częsc. Po poskładaniu nie na większej części ekranu nie działa dotyk. Byłbym ogromnie wdzięczny, gdyby powiedziano mi:
    1. Co się rozwaliło?
    2. Ile kosztuje ta nowa częsć?
    3. Czy jestem w stanie samodzielnie ją wymienić i co muszę posiadać by to zrobić. Może znacie jakiś dobry przewodnik/poradnnik wymiany tej części.

Niedawno również od uderzenia pękł mi wyświetlacz, dotyk też nie działał. Za naprawe dałem 120. Mówili, że to jest jedna część dotyk+ekran. Czy i tym razem to się zepsuło? Proszę mi powiedzieć jak to wymienić, bo jestem w stanie zaryzykować, za niedługo i tak zmieniam telefon. Z gory dzięki.
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
  • Helpful post
    jarek665141
    Level 16  
    Przyczyn może być wiele... bez podstawienia dotyku nic nie wiem. Jeżeli posiadasz troszkę zdolności manualnych zrób to według poradnika który jest dostępny na popularnym portalu z filmami szukaj [PORADNIK] Nokia Lumia 520 - wymiana przedniej szybki
    alchemik123
    Level 2  
    No właśnie też widziałem ten poradnik, tylko proszę powiedzieć mi, czy muszę kupować za 70 zł część, którą kupił twórca poradnika, czy może to byc tańsze o 30 zł "digitizer ekran klej" z alledrogo? czy to jest to samo? ? Czy jest jakaś różnica między nimi?

A co do phantom48 - czy jeśli "taśma wypięła się z gniazda" bez problemu to zobacze i wepne
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    grubas
    Level 40  
    Nie kupuj taniego dziadostwa bo to podróby.
    Lepiej dołóż i kup oryginał razem z ramką Link
    alchemik123
    Level 2  
    Nie no, na oryginał za 130 ochoty nie mam, niedługo i tak zmieniam. Ostatnio jak byłem u naprawy z nim to wzięli 120, wiec już mam pewnie podróbe. A proszę mi powiedzieć, czy to jest na pewno problem z tym ekranem, jeśli widze ze w srodku nic nie jest popekane?
    tino2003
    Admin of GSM Group
    alchemik123 wrote:
    A proszę mi powiedzieć, czy to jest na pewno problem z tym ekranem

Takie pytania to na innym forum zadaj tu nie ma wróżek i do czasu aż nie podstawisz sprawnego dotyku to się nie przekonasz.