problem jest taki potrzebne są podkładki izolacyjne (napięcie do 100V) ale o bardzo małym oporze termicznym (duża moc tracona w tranzystorze radiator spory ale wszystko się nagrzewa do około 60-70 oC obudowy tranzystorów troszke więcej oczywiście urządzenie ma chodzić czasem bez przerwy przez tydzień a czasem wyłączone po roku ma dalej działać przez tydzień (odnośnie past silikonowych które powoli traca swoje włąściwośći)
jakie podkładki wybrać mikowe, silikonowe czy jakie inne?
miał ktoś może podobny problem?
jakie podkładki wybrać mikowe, silikonowe czy jakie inne?
miał ktoś może podobny problem?