Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux AEG CG 6200 - ekspres do kawy. Jak wejść w tryb serwisowy?

09 Gru 2014 12:52 3984 3
  • Poziom 9  
    Witam,
    posiadam ekspres Electrolux AEG Cafe Grande model CG 6200.
    Niestety mało jest wątków na elektrodzie związanych z tymi ekspresami a zwłaszcza tego modelu, dlatego zakładam nowy temat.

Mam kilka pytań:
    Jak wejść w jego tryb serwisowy? (Do tej pory naprawiałem tylko Saeco i żadna z metod tu nie zadziałała).
    Czy posiada ktoś schemat do tego ekspresu i mógłby udostępnić? Może być też do modelu 6400,6600.

Po włączeniu pojawia się na wyświetlaczu ikona nagrzewania i po chwili gaśnie. Następnie pojawia się ikona (wykrzyknik w trójkącie) i świeci się w sposób ciągły.
    W manualu znalazłem tylko taką informację:
    Electrolux AEG CG 6200 - ekspres do kawy. Jak wejść w tryb serwisowy? [/img]

Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś miał do czynienia z tymi urządzeniami i mógłby coś poradzić?

Serdecznie pozdrawiam
    Łukasz T.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Toż to zbudowane na bazie DeLonghi.Wejścia w tryb serwisowy jak każdym modelu DeLonghi .
  • Poziom 8  
    Mam ekspres cafe grande 6600 i ten sam problem, czy udało Ci się wejść w ten tryb serwisowy? Jak możesz podeślij sposób rozwiązania problemu. Próbowałem wersji załączonych w poście ale u mnie one nie działają. Może dlatego że w moim modelu jest jest dodatkowy wyłącznik z tyłu obudowy. Działa tylko jednoczesne włączanie na panelu przednim samego przycisku włączenia. Jeśli wciśnięte jest więcej przycisków ekspres po włożeniu wtyczki zaświeca się na panelu na 2s i gaśnie. Ekspres po włączeniu nagrzewa się do 8% i po kilu minutach wyświetla się alarm ogólny. Po zdemontowaniu obudowy grzałka jest gorąca podgrzewanie filiżanek też, zaparzacz się podnosi do pozycji parzenia i na tym koniec. Proszę o pomoc. Pozdrawiam