Witam mam system linux Raspbian. Chciałbym żeby zaraz po uruchomieniu systemu odpalił się mój kod napisany w C, albo nawet wcześniej jeśli to możliwe. Chodzi o to aby po starcie systemu nie wykonywać polecenia sudo ./test .
Jest taka możliwość, jeśli tak to jak to zrobić?
Jest taka możliwość, jeśli tak to jak to zrobić?