logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Montaż napędu do bramy segmentowej - czy demontować linki ze sprężyn?

adiva22 10 Gru 2014 21:24 1041 1
  • #1 14210879
    adiva22
    Poziom 9  
    Posty: 36
    Ocena: 21
    Witam
    Mam pytanie w sprawie montaży napędu do bramy garazowej segmentowej , czy po zamontowaniu napędu trzeba zdemontować linki które łączą brame ze spręzynami ?
    Pozdrawiam i prosze o pomoc .
  • #2 14211185
    azibik
    Poziom 32  
    Posty: 1950
    Pomógł: 82
    Ocena: 322
    Brama ma zostać w takim stanie,aby mogła być możliwość obsługi bez napędu,czyli nie wolno demontować linek.
REKLAMA