Witam
Lodówka słabo chłodzi w komorze górnej . Załącza się dopiero gdy termometr pokazuje 14 stopni.Czytałem na forum, że to NTC.Z mojego modułu wychodzą w prawo w głąb lodowki 4 kabelki. 2 brązowe i 2 niebieskie cienkie , pniżej 0,2 kwadrat.
Domyślam się , że są to 2 czujniki. Gdzie ich mam szukać i jak wyeliminować?
Lodówka słabo chłodzi w komorze górnej . Załącza się dopiero gdy termometr pokazuje 14 stopni.Czytałem na forum, że to NTC.Z mojego modułu wychodzą w prawo w głąb lodowki 4 kabelki. 2 brązowe i 2 niebieskie cienkie , pniżej 0,2 kwadrat.
Domyślam się , że są to 2 czujniki. Gdzie ich mam szukać i jak wyeliminować?