Witam, mam pewien problem z Word 2013 oraz raczej z całym pakietem Office ,otóż po pierwsze nie działa mi prawy przycisk myszy w programie (normalnie wszystko działa jak należy), po drugie gdy nacisnę na menu rozwijane np. wstaw tabelę to na chwilę się pokazuje i zaraz znika nawet nie mam szansy nacisnąć żadnej z opcji i po trzecie nie wiem jak to napisać więc daje obrazek. Office był instalowany kilka razy.