logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

gigabyte ga-945ccm-s2l - jaką karte graficzną kupić

kamilwojtyna 11 Sty 2015 12:53 681 2
REKLAMA
  • #1 14317785
    kamilwojtyna
    Poziom 1  
    Posty: 1
    chciałem kupić nową karte graficzną do 250 zł do komuptera.Ale nie wiem jaką obecnie posiadam nvidia 9500 gt 1gb ddr2 ale dla mnie to słaba i chem do gier jak gta 4
    zasilacz 335 w
    ram 4 ddr2
    dysk 320 gb
    windows 7 32 bity
    procesor cor 2 e8400 3ghz (2400mhz)
    płyta główna gigabyte ga-945ccm-s2l
  • REKLAMA
  • #2 14317966
    Dra98
    Moderator - Komputery Serwis
    Posty: 9193
    Pomógł: 1320
    Ocena: 1072
    kamilwojtyna napisał:
    procesor cor 2 e8400 3ghz (2400mhz)

    Proszę sprawdzić FSB powinno być 333 MHz [ 1333 efektywnie ] a taktowanie CPU 3 GHz.
    Proponuję HD 5770 poniżej 200 zł, bez OC procesora lepszą można sobie darować [ chyba, że okazyjnie w podobnej cenie.]
    kamilwojtyna napisał:
    zasilacz 335 w

    Jaki to model - dokładnie?
  • #3 14318031
    swiercm
    Moderator na urlopie...
    Posty: 18308
    Pomógł: 1216
    Ocena: 550
    Witaj.
    Na wstępie proszę, byś post tytułowy oraz temat poprawił. Na forum obowiązuje Regulamin, a jednym z jego punktów jest punkt:
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Do poprawy są jednostki ("ghz", to nie to samo co "GHz", "gb", to nie to samo co "GB", w" to nie to samo co "W" itd.) oraz nazwy, które zaczynamy wielką literą (tak, jak każde ze zdań).
    Ponadto przed wysłaniem postu na forum, użyj narzędzia "Pisownia", które wyświetli Ci słowa zawierające błędy.

    Co do tematu, to proszę, byś dokładnie określi markę i model zasilacza, gdyż sama moc niewiele nam mówi, tak jak kolega wyżej wspomniał. Dodam tylko, że możesz posiłkować się tym tematem:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1294468.html
    kamilwojtyna napisał:
    nie wiem, jaką obecnie posiadam - nVidia 9500 GT 1GB ddr2, ale dla mnie to słaba i chcę kartę graficzną do gier takich, jak GTA 4

    Nie bardzo rozumiem - to w końcu wiesz jaką kartę posiadasz, czy też nie?
    Jeśli to ta, wymieniona przez Ciebie, to jest to bardzo słaba jednostka, wydajnością zbliżona do 8600GT, więc nie dziwię się, że masz problemy z poprawną wydajnością w grach.

    Jeśli chcesz zakupić kartę do 250zł, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup Radeona HD7770 1GB DDR5 lub R7 250x, które znajdziesz bez problemów używane z gwarancją.
    Jednakże najpierw musisz określić, jaki zasilacz posiadasz, bo jest to bardzo istotna informacja.
REKLAMA