mam problem, ktory polega na tym ze wstepnie zaprojektowalem pewne urzadzonko, ktore nastpenie chcialbym zrealizowac fizycznie i tu wlasnie pojawia sie problem, potrzebuje uzyc termistora o oporności rzędu 10-100 ohmow w temp 25 C, tylko ze nie mam pojecia jak sprawdzic na jakich minimalnych i maksymalnych napieciach on pracuje
ktoś polecil mi strone www.agilent.com.pl, ze niby tam najlatwiej cos takiego znalesc, lecz jedyne co tam znajduje to elementy ktore mozne kupic bez konkretnego opisu
z gory dziekuje za pomoc
ps. nie wiem czy to jest odpowiednie forum czy nie, w kazdym razie jesli nie to tu przynajmniej nikogo nie powinienem wkurzyc
ktoś polecil mi strone www.agilent.com.pl, ze niby tam najlatwiej cos takiego znalesc, lecz jedyne co tam znajduje to elementy ktore mozne kupic bez konkretnego opisu
z gory dziekuje za pomoc
ps. nie wiem czy to jest odpowiednie forum czy nie, w kazdym razie jesli nie to tu przynajmniej nikogo nie powinienem wkurzyc