Witam.
Otrzymałem telefon z zapytaniem: "Dlaczego po każdym włączeniu urządzenie drukuje stronę konfiguracji (chyba)". Nieważne co drukuje ale jak to odhaczyć, żeby nie drukowało? Nie byłem przy maszynce ale myślę, że użytkownik nie zmyśla.
Pozdrawiam.
Otrzymałem telefon z zapytaniem: "Dlaczego po każdym włączeniu urządzenie drukuje stronę konfiguracji (chyba)". Nieważne co drukuje ale jak to odhaczyć, żeby nie drukowało? Nie byłem przy maszynce ale myślę, że użytkownik nie zmyśla.
Pozdrawiam.