Witam. Poszukuje prostego schematu programatora, współdziałającego z komputerem przez złacze LPT. Spędziłem troche czasu na czytaniu forum i nic nie znalazłem, jedynie w necie jeden ale skomplikowany układ (multiprogramator). Potrzebował bym prostego schematu, jesli ktos z was posiada takowy, byłbym bardzo wdzięczny, i jeszcze raz przypominam ze potrzeba mi na lpt. Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.