logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Beko WMB 51011F jak rozciąć i skleić obudowe bebna do wymiany łozysk

marcin140 22 Lut 2015 22:07 4554 3
REKLAMA
  • #1 14467177
    marcin140
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Ocena: 12
    Pralka Beco WMB 51011F.Czy macie doświadczenie jak rozciąc taką obudowe bębna ,wymienic łożysko i ponownie skleić?(filmik ,zdjecia)
    Czy jest szansa na zakup obudowy bębna z innej pralki który jest rozbieralny i pasuje do tego modelu??
  • REKLAMA
  • #2 14484854
    marcin140
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Ocena: 12
    Znalazlem 3 filmy na Youtobe jeden polski i 2 rosyjsko jezyczne.Przyjrzalem sie wannie i jest to mozliwe.Czy ktos wie jakie kupić łożyska i uszczelniacz??
  • REKLAMA
  • #3 14486828
    wiesiekmisiek
    Poziom 33  
    Posty: 1588
    Pomógł: 259
    Ocena: 524
    Poszukaj tutaj na elektrodzie było opisane krok po kroku dokładnie jak to zrobić.
  • #4 15049662
    marcin140
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Ocena: 12
    Temat zamykam.Kupiłem nową pralkę,starą sprzedam na cześci.
REKLAMA