Pralka Beco WMB 51011F.Czy macie doświadczenie jak rozciąc taką obudowe bębna ,wymienic łożysko i ponownie skleić?(filmik ,zdjecia)
Czy jest szansa na zakup obudowy bębna z innej pralki który jest rozbieralny i pasuje do tego modelu??
Czy jest szansa na zakup obudowy bębna z innej pralki który jest rozbieralny i pasuje do tego modelu??