Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] Program do zadalnego zarządzania drukarkami sieciowymi

adiz 26 Lut 2015 16:01 1344 6
  • #1 26 Lut 2015 16:01
    adiz
    Poziom 9  

Witam;
    Poszukuję programu do zdalnego zarządzania drukarkiami i urządzeniami drukującymi sieciowymi, które są w różnych lokalizacjach/oddziałach np. kraków, warszawa itp. Program który powiadomi mnie o kończących się materiałach eksploatacyjnych, ilość wydrukownych stron, oraz o ewentualnych alertach/problemach typu zacięcie papieru itp. Testowałem HP Web JetAdmin lecz niestety nie instaluje się na wszystkich windowsach, zastanawiam się nad Print Audit Manager - może ma ktoś jakieś opinie na jego temat lub proszę o inne propozycje.
    Dzięki!

0 6
  • #2 26 Lut 2015 21:00
    servicemen
    Poziom 27  

Pytanie czy potrzebujesz taki soft za free czy jesteś skłonny płacić . Jakich producentów sprzęt chcesz monitorować?

0
  • #3 27 Lut 2015 09:57
    adiz
    Poziom 9  

Jestem skołonny zapłacić. Sprzęt niestety jest różnych marek - ricohy, hp, lexmarki, samsungi, minolty, kyocery - także chyba z każdego po trochu.

0
  • #4 01 Mar 2015 20:28
    servicemen
    Poziom 27  

Hmm. Jednym programem może być ciężko ogarnąć taki miszmasz. Z darmowych prawie każdy producent ma coś w ofercie i o ile takim programem sprzęt innego producenta zobaczysz o tyle zaraportowanie usterki lub zamówienie tonera albo podanie licznika wydrukowanych stron może być niewykonalne. Z tych co słyszałem to:
    HP-HP WebJetAdmin
    Lexmark- MarkVision
    Xerox- Centre Ware Web
    Oki- PrintSupervision
    Samsung- Sync Thru Admin
    Z takich co obsługuje wielu vendorów to np JetAdvice ale to już płatny.

0
  • #5 01 Mar 2015 21:24
    Kamilos130
    Poziom 9  

Panowie a coś do RICOHa jest?

0
  • #6 02 Mar 2015 07:48
    suchy18
    Poziom 18  

Wszystkie twoje wymagania spełni Print Audit i Print fleet

0