Mam problem z pralka beko wmb71642s. Po wlaczeniu nie wyswietla sie nic poza mrugajacym trojkacikiem start, literka e oraz symbolem prania. Nie mam pojecia co to. Dodam, ze probowalam skasoac te czynnosc (cancel nie dziala)...nie wiem co robic. Pomocy!!!