cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie przetwornika napięcie częstotliwość i częstotliwość napięcie. Otóż skonstruowałem takowy przetwornik na układzie LM331. Wiem że można to jeszcze zrealizować na kości TC9401CPD. a czy są jeszcze jakieś inne? i moje drugie pytanie jak wykonany był taki przetwornik przed wprowadzeniem układów scalonych?