padł tv mojej ulubionej babci poprostu nie dycha i czuć jeszcze dziwny zapaszek w okolicy zasilacza niewiem jak sprawdzić zasilacz czy padł bo żadnych znaków życia nie daje ( bezpiecznik o.k.) a jest to jakiś dziwny model pod tytułem NEUFUNK kolorowy telewizorek z txt nawet był fajny choć miał parę latek i był z wystawki z niemiec a żal mi babci bo na nowy jej niestać a i nauczyć ją obsługi nowszego modelu to problem
pomocy gawel1
pomocy gawel1