Wczoraj przywróciłam system do stanu początkowego, dziś komputer przeprowadził aktualizację, a następnie przy każdym włączaniu ( dochodzi do wyświetlenia pulpitu) uruchamia się blue screen (jak w załączniku). Jest szansa na to, żeby ogarnąć to samemu ( czyt. brak zaawansowanych umiejętności) czy po prostu oddać w dobre ręce komputer?
Z góry dzięki za pomoc
Z góry dzięki za pomoc