Przyznam, że nie interesują mnie wojny fanboyów obu serii.
W przypadku koszykówki oczywiście wybiorę NBA2K.
Natomiast starałem się jako nie-fan znaleźć dobry stary tytuł do piłki kopanej, i mam dylemat. Nie odpowiada mi brak licencji w PES.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat, bo grając w demówkę PES 13 miałem miłe odczucia, ale znowuż FIFA 12 dawała satysfakcję ze smaczków i detali podczas grania. Jedni twierdzą że PES to zręcznościówka, inni że FIFA to symulacja, nie można ich porównywać.
W przypadku koszykówki oczywiście wybiorę NBA2K.
Natomiast starałem się jako nie-fan znaleźć dobry stary tytuł do piłki kopanej, i mam dylemat. Nie odpowiada mi brak licencji w PES.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat, bo grając w demówkę PES 13 miałem miłe odczucia, ale znowuż FIFA 12 dawała satysfakcję ze smaczków i detali podczas grania. Jedni twierdzą że PES to zręcznościówka, inni że FIFA to symulacja, nie można ich porównywać.