Witam
Czy mógłby mi ktoś podać opory na uzwojeniach i kolory przewodów lub zacisków na kostce bo chcę sprawdzić silnik :
1)za pomocą miernika (na sucho)
2)na biegu jałowym ale bez pralki -jak połączyć zaciski i ile ma być na amperomierzu
Czy silnik od Polar Economic różni się bo chcę go założyć do starego PS
Czy mógłby mi ktoś podać opory na uzwojeniach i kolory przewodów lub zacisków na kostce bo chcę sprawdzić silnik :
1)za pomocą miernika (na sucho)
2)na biegu jałowym ale bez pralki -jak połączyć zaciski i ile ma być na amperomierzu
Czy silnik od Polar Economic różni się bo chcę go założyć do starego PS