w tej drukarce znajduje się licznik wydruków - w kasecie bębna znajduje się moduł EEPROM S93C46 - 128x8 bit -potrzebuję wsad do tej pamięci, wg niektórych (zasłyszanych informacji) można do 3x "oszukać" maszynę (symulacja wymiany bębna) - tyle podobno wytrzyma jeden bęben, po zatym gdyby ktoś posiadał jakiekolwiek informacje na temat tej drukarki - dokumentacja techniczna, jakieś uwagi - doswiadczenia na temat eksploatacji i awaryjności oraz sposoby regeneracji tonerów