logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy można podłączyć ubikację pod rurę fi 70, czy lepiej fi 100?

stasiu1971 29 Mar 2015 19:50 1296 1
REKLAMA
  • #1 14572208
    stasiu1971
    Poziom 11  
    Posty: 312
    Ocena: 41
    Witam , moi rodzice robią remont łazienki, i chcą zamontować ubikację, (wcześniej mieli na klatce schodowej wspólną), i mam pytanie do was , czy można podłączyć ubikację pod rurę fi 70, a właściwie kolanko tej rury , bo rura pionowa to fi 100 a kolanko (wolne nie podłączone zaślepione to fi 70 , czy jednak trzeba rozebrać instalację kanalizacyjną i wstawić do niej kolanko z fi 100.
  • REKLAMA
  • #2 14572232
    Andrzej Ch.
    Poziom 33  
    Posty: 2236
    Pomógł: 222
    Ocena: 387
    W kanalizacji Φ 70 nadaje się do rewizji. Wg norm, kanalizacja powinna mieć przekrój co najmniej Φ 100
REKLAMA