Witam , moi rodzice robią remont łazienki, i chcą zamontować ubikację, (wcześniej mieli na klatce schodowej wspólną), i mam pytanie do was , czy można podłączyć ubikację pod rurę fi 70, a właściwie kolanko tej rury , bo rura pionowa to fi 100 a kolanko (wolne nie podłączone zaślepione to fi 70 , czy jednak trzeba rozebrać instalację kanalizacyjną i wstawić do niej kolanko z fi 100.