Witajcie
Problemy właściwie są 2:
1 - Galaxy Ace 4 nie odbiera mmsów. Przychodza, klikam "pobierz" i nic, ewentualnie czasami że pobieranie nieudane.
2 problem, poważniejszy - przestał wysyłać smsy do jednej osoby. Już tak kiedyś było przez godzinę, lub 2, minęło, było dobrze. Teraz ten stan wrócił. Dostałem najpierw mmsa od tej osoby(którego nie wysłała, upewniałem się), po czym przestał i dzwonić i wysyłać wiadomości tylko do tej osoby. Po restarcie zaczął dzwonić, ale smsów nie wysyła. To nie skończony limit abonamentu itp. Telefon jest nowy, ma niecałe 2 miesiące. Czy ktoś wie, co się stało i jak to naprawić?
Pozdrawiam
Problemy właściwie są 2:
1 - Galaxy Ace 4 nie odbiera mmsów. Przychodza, klikam "pobierz" i nic, ewentualnie czasami że pobieranie nieudane.
2 problem, poważniejszy - przestał wysyłać smsy do jednej osoby. Już tak kiedyś było przez godzinę, lub 2, minęło, było dobrze. Teraz ten stan wrócił. Dostałem najpierw mmsa od tej osoby(którego nie wysłała, upewniałem się), po czym przestał i dzwonić i wysyłać wiadomości tylko do tej osoby. Po restarcie zaczął dzwonić, ale smsów nie wysyła. To nie skończony limit abonamentu itp. Telefon jest nowy, ma niecałe 2 miesiące. Czy ktoś wie, co się stało i jak to naprawić?
Pozdrawiam