Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Solar k750 - Problem z klawiszem Tab

08 Kwi 2015 17:22 654 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich użytkowników,
    jestem szczęśliwym posiadaczem windows 8.1, lecz od kilku dni mam problem z poprawnym działaniem klawisza "Tab". Skrót ten działa w systemie tylko w kombinacji z przyciskiem alt, i co jest zaskakujące działa jak należny z wciśniętym klawiszem l-shift. Problem ten występuje po pełnym zalogowaniu się do systemu (tzn. po wczytaniu wszystkich aplikacji w autostarcie), nie ma go natomiast na ekranie logowania (tzn. ze nie jest to uszkodzenie mechaniczne). W aplikacjach\grach klawisz " binduje" się do danej funkcji poprawnie lecz program nie reaguje przy próbach ożycia.

Dodam, ze format lub przywracanie systemu raczej nie wchodzi w grę, oraz wszelkie próby zmiany układu klawiatury (alt+009, ctrl-win-alt x2) bądź reinstalacji sterowników do klawiatury/aplikacji Set point/unify nie dały rezultatu..

Klawiatura jest sprawna, sprawdzana na innym sprzęcie, problem zaczął siniec samoistnie parę dni temu..

Proszę o poradę i dziękuje za pomoc,

Pozdrawiam,

Shofixti

PS: Jeśli nie łamie to regulaminu tutaj jest link z forum microsoftu, gdzie także próbuję uzyskać jakąś pomoc.
    http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/fo...C5%82owo/3a08ca12-3dc5-43d8-9f18-df98614cee5e
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Spróbuj przywracania systemu do daty przed problemem. A jeżeli nie wchodzi w grę nie wiem co tam kombinowałeś..
  • Poziom 2  
    winmap napisał:
    Spróbuj przywracania systemu do daty przed problemem. A jeżeli nie wchodzi w grę nie wiem co tam kombinowałeś..

Przywróciłem system miesiąc wstecz (profilaktycznie) i problem dalej występuje.. Dodam, że wszystko działa jak należy w trybie awaryjnym.

Edit: podłączyłem drugą klawiaturę do systemu - występuje na niej identyczny problem, na moim drugim komputerze także z win 8.1 problemu nie ma..

Pozdrawiam, i dziękuje za pomoc
    Shofixti
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Więc spróbuj jeszcze naprawy systemu.
  • Poziom 2  
    winmap napisał:
    Więc spróbuj jeszcze naprawy systemu.

Niestety nie pomogła, ale za to pomógł format dysku (straciłem cierpliwość). Dziękuje za pomoc.
    Temat do zamknięcia.